Stínadla

Městská hra pro skauty a skautky ve Dvoře Králové.

Není rok, co bychom se neúčastnili Stínadel. Ať už jedeme všichni, nebo jen část, vždycky si hru náramně užíváme. Ráno jsme se nasoukali do aut našich skvělých taxikářů a vyrazili nejprve směr Kuks. Konaly se tam trhy, proto jsme si udělali výletní víkend. Jak to bývá, na trzích je plno lidí, a tak jsme se uklidili do muzea motocyklů a jiných strojů.

Když se i v motorkovém ráji nedalo hnout, byl čas si zalehnout si žíněnky v tělocvičně. Velcí si prošli město, Borůvky statečně zalehávaly místa.

Při hře jsme potkali známé tváře, seznámili se s neznámými, bojovali, řezali se žlutými špendlíky a nakonec zatleskali Losnovi, že po dlouhé době vyhrál. Většina z nás byla ale z týmu Mažňáka.

Po hře začal zasloužený odpočinek. Někteří šli spát téměř po Večerníčku, někteří vybalovali spacák až k ránu, nicméně všichni jsme se vrátili spokojení a plní zážitků.

-Anča-
Borůvky připraveny