Rozcestník
    Domů
    O nás
    Aktuality
    Kronika akcí
    Tábory
    Fotogalerie
    Projekty
    Další odkazy

Plánované akce
 

   

Halloweenská schůzka

Strašidelná schůzka 1. oddílu Zlatěnek

Posledního října se naše klubovna proměnila v děsivé místo plné mrtvol, upírů a strašidel, protože jsme slavili Halloween.

Připravili jsme halloweenský drink z vlkodlačích chlupů, krve Krvavé Mary, Frankensteinových zubů a upířích drápů. Všechny suroviny musely ale naše namaskované světlušky a Dráčata nejprve získat od děsivě vyhlížejících Borůvek na strašidelné cestě v okolí klubovny, a to jenom pokud splnili jejich zákeřné úkoly. Samotné Borůvky samy měly také splnit ještě zákeřnější tajné úkoly, což se většině také povedlo. Že o tom ani nevíte?

Světlušky a Dráčata ještě vytvořili výzdobu do oken a skautky vyřezaly dýni. Ti odvážnější potom mohli prokázat svou odvahu a získat důkaz absolvováním stezky odvahy na skautské půdě. Že to nebylo nic snadného, o tom ví své i Jíťa s Cilkou, které se z odvážné výpravy málem ani nevrátily.

Soutěž o nejlepší masku vyhrála dle hlasování všech zúčastněných Anička Holmanová. Ta nám jistě již v předzvěsti svého budoucího vítězství přinesla vynikající dýňové muffiny. Mňam.

-Jarča-
strašidelný oddíl
nejlepší maska
přípravy
čekání
dokonalé maskování
usměvavá Černá Máry
světlušky
na cestě za lektvarem
bledé tváře
co to mám v lektvaru?
pracujeme na výzdobě
pracujeme na výzdobě
dýňové muffiny

   

- Zpt -

 
Hledám oddíl
    Hledám oddíl
    1. oddíl Zlatěnky
    2. oddíl Jitřenka
    3. oddíl skautů
    RK Bizoni
    OS Šedí medvědi
    Klub přátel
    Chata Velká Úpa

Přihlášení
Jméno:---
Heslo:---